Aplikacja Wallet For You

Wallet For You

Wallet For You to część innowacyjnej platformy, która scala jej dwa pozostałe elementy, tj.: Portal Sprzedażowy Potrzeb oraz Portal Intelektualnego Rozwoju. Portfel ten jest głównym narzędziem napędowym systemu. Umożliwia łatwy dostęp do całej aktywności w serwisie. Produkt dostępny jest w formie aplikacji mobilnej (Android i iOS) oraz strony WWW.

Zamawiaj online

Zamawiaj produkty i usługi w atrakcyjnych cenach prosto w aplikacji i płać za pomocą konta Wallet For You. Do wyboru setki ofert oraz atrakcyjne ceny!

Wszystko w jednym miejscu

Nie musisz szukać instrukcji obsługi ani paragonów - wszystkie zakupione produkty oraz usługi wraz z ich pełnymi opisami znajdziesz w naszej aplikacji.

Kontrola kosztów

Widzisz ile środków posiadasz na koncie oraz jaki budżet został wykorzystany. Możesz również sprawdzić historię swojego konta z dowolnego okresu czasu.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.