Najczęściej zadawane pytania

Zarejestrować się możesz korzystając z przycisku na górze nazwanego rejestracja.

Wejdź w swój profil, a następnie w ustawienia konta.

Wejdź na link „Nie pamiętam hasła” pod przyciskiem logowania i wypełnij formularz.

Po zalogowaniu się użytkownika należy skorzystać z przycisku w menu Dodaj aukcję, a następnie wypełnić wszystkie wymagane pola formularza dodawania aukcji.

Służy to rezerwacji określonych usług w określonym czasie takich jak np. rejestracja na określony dzień i godzinę u lekarza prywatnego.

Wyślij do nas e-mail zawierający potwierdzenie wykonania przelewu lub dokonania płatności przez Wallet For You i potwierdzenie dokonania transakcji na adres serwis@number369.com.

Wejdź w swój profil, następnie Wystawione aukcje, następnie znajdź aukcję którą chcesz edytować i naciśnij Edytuj.

Wejdź w swój profil, następnie Wystawione aukcje, następnie kliknij ikonkę kosza obok aukcji którą chcesz usunąć i potwierdź.

Wejdź w swój profil, następnie naciśnij Edytuj profil.

Wejdź w swój profil, a następnie w Zakupione oferty.

Sprawdź, czy nie posiadasz włączonych wtyczek blokujących typu AdBlock - jeśli tak, wyłącz je na czas dodawania ogłoszenia. Może być to również kwestia nieaktualnej wersji przeglądarki. Pamiętaj by zawsze używać najnowszych wersji.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych oraz funkcjonalnych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki internetowej oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu.